Kwiecień 2019

WYSTĘP AKTORÓW Z KRAKOWA

Dnia 12 kwietnia 2019 roku gościliśmy po raz kolejny w naszym domu aktorów z Krakowa, którzy zaprezentowali się w przedstawieniu
pt.” Biblijne opowieści o królestwie”.

WOLONTARIUSZE

Dnia 16 kwietnia w ramach współpracy jaką nawiązaliśmy w 2018 roku gościliśmy po raz kolejny młodzież z Zakładu Poprawczego w Świeciu. Tym razem chłopcy pomagali nam przy uporządkowaniu grobów naszych byłych Mieszkańców, szczególnie tych którzy nie posiadali rodziny, a także przy organizacji obiadu. Chłopcy pod nadzorem opiekunów naszego ośrodka oraz za zgodą Mieszkańców czynnie zaangażowali się w pomoc przy wydawaniu posiłku oraz karmieniu. Serdecznie dziękujemy!

WIELKANOC

Dnia 20 kwietnia obchodziliśmy w naszym domu Święta Wielkanocne. Zaczęliśmy już tradycyjnie kolacją Wielkanocną w Wielką Sobotę. Wszyscy Mieszkańcy, pracownicy i zaproszeni księża: Ksiądz Proboszcz Jerzy Mroczyński oraz Wikariusz Marek Jażdżewski zasiedliśmy przy stole, dzieląc się jajkiem i życząc sobie przede wszystkim zdrowia w te święta oraz na nadchodzący czas. Przy organizacji świąt pomagał nam Pan Krzysztof Pardo oraz Maja Rzondtkowska i Julia Laska.


Życzymy wszystkim Zdrowych, Wesołych Świąt!

Skip to content