Listopad 2016

WOLONTARIUSZE

Dnia 16 listopada odwiedzili nas Wolontariusze- młodzież ze szkolnego koła Caritas przy Gimnazjum w Zbrachlinie. Pod okiem swojej opiekunki, siostry Imeldy ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek w Topolnie zrealizowali oni projekt pt.:,, Lepszy świat przez wolontariat”,dofinansowany przez Caritas Diecezji Pelplińskiej. W ramach tego projektu młodzi wolontariusze zorganizowali u nas w domu zajęcia plastyczne. Wspólnie z naszymi Mieszkańcami zajęli się przygotowaniem dekoracji na świąteczny stół oraz świątecznych ozdób. Był słodki poczęstunek i wspólny śpiew znanych pieśni i piosenek, który rozjaśnił twarze uśmiechem. Nie kryliśmy radości z wizyty i zapraszamy ponownie.

 

WYSTĘP SZKOŁY ZE ŚWIEKATOWA

Dnia 18 listopada odwiedziła nas młodzież z II klasy Gimnazjum ze Świekatowa. Młodzież w ramach zajęć artystycznych przedstawiła bardzo nastrojowy, wzruszający program pt. ,,Kiedy patrzysz na grób cudzy”. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 

ANDRZEJKI

24 listopada w naszym domu odbyły się Andrzejki. Gościliśmy Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ze Świecia. Wszyscy się świetnie bawiliśmy, były konkursy, słodki poczęstunek, obiad oraz mnóstwo tańców. 

 

URODZINY

30 listopada obchodziliśmy Urodziny Mieszkańców z miesiąca listopada. Wszystkim Solenizantom życzymy STO LAT!!!

Skip to content