Wrzesień 2016

NARODOWE CZYTANIE  ( 3września 2016r. )

Dnia 3 września odbyła się w całej Polsce  akcja Narodowe czytanie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. Jako Międzygminny Ośrodek Opiekuńczy dołączyliśmy się do tej akcji. Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Pruszczu.  W spotkaniu brali udział Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki z Pruszcza,  pracownicy , wolontariusze oraz Mieszkańcy, pracownicy i dyrekcja MOO. Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Pruszczu serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 

WYCIECZKA 

Dnia 5 września udaliśmy się na wycieczkę do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku do Myślęcinka. Zaczęliśmy od zwiedzania Ogrodu Botanicznego z przewodnikiem. Poznaliśmy wiele roślin. Następnie udaliśmy się na smaczny obiad, po czym do ZOO, gdzie czekała na nas niespodzianka – warsztaty edukacyjne. Główną rolę w tych zajęciach grają zwierzęta egzotyczne. Mieliśmy możliwość kontaktu i dotknięcia żywego zwierzęcia: jeża, węża i jaszczurki. Następnie udaliśmy się na wycieczkę po ZOO, gdzie główną atrakcją był tygrys. Na zakończenie udało nam się jeszcze obejrzeć niezwykłe okazy w akwarium i terrarium. Wycieczka zakończyła się na pysznych lodach. Wszyscy szczęśliwi wróciliśmy do domu.

 

PIELGRZYMKA ŚWIEKATOWO-TOPOLNO

Dnia 10 września po raz kolejny odwiedzili nas Pielgrzymi z Parafii w Świekatowie, wędrujący do Sanktuarium NMP Uzdrowienia Chorych w Topolnie.

 

ZABAWA INTEGRACYJNA NA ZAKOŃCZENIE LATA

14 września w naszym domu odbyła się zabawa integracyjna z okazji zakończenia lata.

 

ZAKOŃCZENIE LATA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W WYSOKIEJ.

Dnia 20 września byliśmy gośćmi w Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej. Tego dnia nasi przyjaciele zaprosili nas na zabawę z okazji zakończenia lata.

 

SPOTKANIE Z KSIĘDZEM FRANCISZKIEM KAMECKIM

Dnia 21 września odwiedził nas Ksiądz Franciszek Kamecki. Było to niezwykle miłe spotkanie.

 

URODZINY MIESIĄCA 

Dnia 26 września obchodziliśmy Urodziny. Jak zwykle panowała miła, wesoła atmosfera. Wszyscy się świetnie bawiliśmy.

Z okazji urodzin składamy Wam moc życzeń:

uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości,

przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych

i uśmiechu wesołego

i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Skip to content