Styczeń 2019

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 18 stycznia Międzygminny Ośrodek Opiekuńczy w Pruszczu gościł  Młodzież ze Szkoły Branżowej przy Zakładzie Poprawczym w Świeciu z opiekunami Panami Ireneuszem Landowskim, Krzysztofem Landowskim oraz Cezarym Bucholc. Była to już kolejna wizyta chłopców od momentu nawiązania współpracy z Zakładem. Tym razem Młodzież przygotowała plakat z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz szeroki repertuar muzyczny wraz z wierszami i konkursami (obieranie jabłka dla babci i dziadka na czas, przenoszenie cukierków do kubka za pomocą słomki, co okazało się nie lada wyzwaniem dla Mieszkańców Ośrodka).

Zabawnym akcentem był mini playback show w którym goście zaprezentowali zespół Łobuzy z piosenką „Łobuz kocha najbardziej”, Mieszkańcy i Pracownicy Ośrodka wystąpili w piosence” Jak się masz kochanie”, Felicita oraz I Just called to say i love you. Były też wiersze zaprezentowane przez Mieszkanki Domu a także Pani Jadzia Gorzkowska i Zofia Waszał opowiedziały bajki jakie czytały wnukom. Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dnia 26 stycznia gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Świeciu na zabawie karnawałowej. Było wiele atrakcji, konkursy, tańce przy orkiestrze oraz poczęstunek. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

POŻEGNANIE PANA DAWIDA

31 stycznia ostatni raz mieliśmy okazję skosztować potraw przygotowanych przez naszego kucharza Dawida. Od 1 lutego zaczyna nową pracę. Z tego też powodu dzisiaj uroczyście Go pożegnaliśmy, życząc mu sukcesów i dużo szczęścia w nowej pracy. A także aby nas odwiedzał i o nas nie zapomniał. Powodzenia Panie Dawidzie!

URODZINY

Dnia 31 stycznia obchodziliśmy Urodziny wszystkich tych, którzy urodzili się w miesiącu styczniu. Był słodki poczęstunek oraz tańce i wspólne śpiewanie piosenek. Wszystkim Solenizantom życzymy długich lat życia.

Skip to content