Styczeń 2018

JASEŁKA

Dnia 10 stycznia do naszego domu zawitały dzieci z klasy I b Szkoły Podstawowej w Pruszczu wraz z wychowawczynią Panią Barbarą Skrzypczyńską. Dzieci zaprezentowały przedstawienie o noworocznym Dzieciątku, które było połączone ze wspólnym kolędowaniem. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia noworoczne oraz wręczyły Mieszkańcom laurki, Mieszkańcy zaś odwdzięczyli się dzieciom słodkim upominkiem.

 

WYSTĘP MŁODZIEŻY ZE SZKOŁY W ZBRACHLINIE

Dnia 11 stycznia gościła w ośrodku grupa młodzieży ze Szkoły w Zbrachlinie, która zaprezentowała jasełka, w których niespodzianką było żywe Dzieciątko. Program przygotowała siostra Imelda i Pani Dorota Dastych.

 

URODZINY MIESZKAŃCÓW Z MIESIĄCA STYCZNIA

Dnia 18 stycznia obchodziliśmy urodziny Mieszkańców, którzy urodzili się w miesiącu styczniu. Wszyscy zaśpiewaliśmy Solenizantom sto lat, był słodki poczęstunek oraz tańce. 

 

WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW

Jak co roku z okazji Dnia Babci i Dziadka odwiedzają nasz dom dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pruszczu. Tym razem gościła u nas grupa pięciolatków ” Krasnoludki „, aby zaprezentować wesoły program artystyczny, poświęcony babci i dziadkowi z okazji ich święta. Przedszkolaki pod okiem Pani Małgorzaty Parszyk i Pani Anny Babińskiej zaprezentowały wiersze, piosenki i taniec. Dzieci zaśpiewały sto lat wszystkim Mieszkańcom i wręczyły upominki w postaci kolorowych naszyjników z makaronu oraz muszek przystrojonych kolorowymi ćwiekami. Dyrektor Ośrodka wręczyła wszystkim dzieciom słodki upominek.

Skip to content