Styczeń 2014

TURNIEJ GRY W TYSIĄCA

Dnia 14 stycznia 2014 roku odbył się w naszym domu TURNIEJ GRY W TYSIĄCA. Uczestnikami turnieju byli Mieszkańcy naszego domu. I miejsce zajęła Panin Katarzyna , II – Pan Czesław , III miejsce Pani Alicja . Wszyscy uczestniczący w turnieju otrzymali dyplomy.

URODZINY

W bieżącym roku nie zabrakło w naszym domu styczniowych solenizantów. Aż pięcioro Mieszkańców obchodziło swoje Urodziny. Był słodki poczęstunek, śpiewy i tańce.

 

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

21 stycznia uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji na I piętrze naszego domu odbyła się uroczystość, którą poprzedziła kawa i słodki deser, były życzenia dla wszystkich, które złożyła Pani Sylwia. To taki szczególny dzień w roku, kiedy można wyrazić wdzięczność za trud i oddanie począwszy od troski i opieki nad wnukami, przez dobre słowo i miłość do bliskich, wpajanie zasad moralnych, kształtowanie wiary, przekazywanie tradycji rodzinnych, dawanie przykładu obowiązkowości i pracowitości a także naukę miłości do Ojczyzny. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy 100 lat!!!

 

ODWIEDZINY DZIECI Z KLASY ZEROWEJ Z PRUSZCZA

Dnia 23 stycznia niezwykłą radość sprawiła nam wizyta dzieci z Pruszcza, z klasy zerowej. Dzieci wraz z paniami opiekunkami przyszły do nas w odwiedziny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla każdego z Mieszkańców była przygotowana laurka z tej okazji. Było dużo uśmiechów.

 

WIZYTA ORFEUSZA

Dnia 27 stycznia odwiedził nas kot Orfeusz 🙂

Skip to content