Maj 2013

WYSTĘP MŁODZIEŻY Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z WUDZYNA

Dnia 8 maja pierwszy raz gościliśmy u nas uczniów z Zespołu Szkół z Wudzyna. Młodzież wraz z Panią Barbarą Tomasik przyjechała do nas z okazji Święta Narodowego jakie obchodziliśmy dnia 3 maja. Gimnazjaliści przybliżyli nam dzieje obchodów.

 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dnia 9 maja odbyło się w naszym domu spotkanie z asp. Piotrem Łakomskim z Posterunku Policji w Pruszczu. Założeniem tego spotkania było uświadomienie Mieszkańców jak uniknąć zagrożeń jakie czyhają podczas poruszania sie po drogach, zwłaszcza osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Asp. Łakomski omówił również konsekwencje spożywania alkoholu w miejscach publicznych, a także udzielił rad jak uniknąć kradzieży.

 

MAJOWY GRILL

16 maja zaplanowaliśmy grilla na świeżym powietrzu, połączonego z Urodzinami Miesiąca. W maju Urodziny obchodziły dwie panie, Pani Gertruda oraz Pani Aleksandra. Tym razem pogoda nam dopisała i wszystko odbyło się zgodnie z planem.

 

WIZYTA GIMNAZJALISTÓW Z PRUSZCZA

28 maja zawitali do naszego domu Gimnazjaliści z klasy I i II Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu. Uczniowie klasy I zaprezentowali występ z okazji Dnia Matki, natomiast II klasa wykazała swój talent artystyczny w przedstawieniu kształtującym postawy ekologiczne pt. ” Balladyna w 3 D”.  Na zakończenie młodzież wspólnie z Mieszkańcami zaśpiewała piosenkę i wręczyła nam prezent w postaci pięknego Misia ze słomy.

Skip to content