Luty 2018

ZABAWA KARNAWAŁOWA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚWIECIU

 Dnia 03 lutego zostaliśmy zaproszeni na Zabawę Karnawałową do Domu Pomocy Społecznej w Świeciu. Nasza delegacja pięknie się wystroiła i z dobrymi humorami udała na zabawę. Jak zwykle zostaliśmy wspaniale ugoszczeni, wszystkim dopisywały uśmiechy na twarzy i świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy bardzo za zaproszenie!

 

KOLĘDA 2018

6 lutego z wizytą duszpasterską gościł w naszym domu Proboszcz Ks. Jerzy Mroczyński

 

TŁUSTY CZWARTEK,URODZINY

Dnia 08 lutego mieliśmy podwójną uroczystość, a mianowicie obchodziliśmy Urodziny Mieszkańców, urodzonych w miesiącu lutym, a także Tłusty Czwartek. Nie zabrakło pączków i faworków, które przygotowała nasza kuchnia. Były też tańce i wspólne śpiewanie sto lat. Wszystkim Solenizantom życzymy dużo zdrowia!

 

ZABAWA WALENTYNKOWA

Dnia 13 lutego było u nas niezwykle głośno i wesoło, a mianowicie z okazji Walentynek oraz ostatniego dnia karnawału zorganizowaliśmy zabawę, na którą zaprosiliśmy zaprzyjaźniony Dom Pomocy Społecznej w Świeciu i w Wysokiej. Po słodkim poczęstunku wszyscy wyszliśmy na parkiet. Atrakcją zabawy był występ na żywo gimnazjalistki ze Zbrachlina Zuzanny Bentlejewskiej oraz gości specjalnych Hanki Ordonówny w rolę której wcieliła się Barbara Hiller oraz Zenka Martyniuka – Magdalena Bauza. Dużo uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników przysporzyła zabawa ” Rolnik szuka żony”. Pan Marek miał do wyboru trzy panie, które musiały przejść pewne testy. Odpowiadały na pytania wybierającego, szukały jajek w sianie, ubijały pianę z białek i doiły krowę. Na koniec Pan Marek musiał zatańczyć z każdą z uczestniczek i ostatecznie wybrał Panią Elę z Wysokiej. Zabawa była bardzo udana.

 

POŻEGNANIE STAŻYSTKI

Z końcem lutego w związku z zakończeniem stażu musieliśmy pożegnać naszą stażystkę  Panią Dominikę . Serdecznie dziękujemy za pracę.

Skip to content