Luty 2017

WALENTYNKI

Walentynki to coroczne święto zakochanych, przypadające na 14 lutego, dlatego też w tym roku z tej okazji zorganizowaliśmy Zabawę Walentynkową na którą zaprosiliśmy naszych przyjaciół z Domu Pomocy w Wysokiej oraz z Domu Pomocy ze Świecia. Zabawa zaczęła się od słodkiego poczęstunku, następnie odbył się „Mini playback show” w wykonaniu gości, mieszkańców naszego ośrodka oraz naszych pracowników. Po niezwykle udanym, pełnym humoru występie wszyscy świetnie bawili się na parkiecie aż do obiadu. Na zakończenie odbyła się „Randka w ciemno” w której wyłoniono dwie pary. Nagrodą był wspólny taniec oraz obiad w restauracji. Wszystkim życzymy dużo miłości, wielu przyjaciół i uśmiechu na twarzy przez cały rok!

 

BAL PRZEBIERAŃCÓW 

Dnia 16 lutego gościliśmy w Domu Pomocy w Świeciu na Balu Przebierańców. Były wróżki, klaun, cyganka, policjant, biedronka i inne przepiękne stroje. Atmosfera jak zawsze była znakomita i wszyscy bawiliśmy się z uśmiechem na twarzy przez całą zabawę. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

 

TŁUSTY CZWARTEK, URODZINY MIESZKAŃCÓW Z MIESIĄCA LUTEGO

Tłusty czwartek to staropolski zwyczaj i tradycja pieczenia i zjadania pączków i faworków . W 2017 roku Tłusty Czwartek przypada na dzień 23 lutego, w związku z czym, w całym naszym domu pachniało pączkami i faworkami. W tym też dniu obchodziliśmy urodziny mieszkańców, którzy urodzili się w miesiącu lutym. Wszystkim życzymy długich lat życia w zdrowiu oraz smacznego !

 

WALENTYNKOWY OBIAD 

Dnia 27 lutego dwie nasze mieszkanki: Pani Kasia i Pani Władysława wyjechały do Restauracji w Polednie na Walentynkowy Obiad, który wygrały w „Randce w ciemno”. Na miejscu na nasze Panie czekali Panowie z Domu Pomocy ze Świecia wraz z pięknymi różami. Po obiedzie dwie pary udały się na spacer, po czym wszyscy się pożegnali i wrócili do swoich domów. Obiad i randkę wszyscy uznali za udaną. 

Skip to content