Listopad 2019

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku dnia 8 listopada w naszym domu uroczyście obchodziliśmy ten dzień.

 

URODZINY

Wszystkim Solenizantom, którzy urodzili się w miesiącu listopadzie składamy serdeczne życzenia. Z tej okazji wszyscy spotkaliśmy się wspólnie przy stole i świętowaliśmy ten dzień. 

 

DZIEŃ SENIORA

Dnia 14 listopada obchodziliśmy Dzień Seniora. Była to kolejna impreza łącząca pokolenia. Gościliśmy w tym dniu młodzież z Zakładu Poprawczego w Świeciu, którzy przygotowali występ z okazji tego dnia. Chłopcy zaprezentowali skecz pt. „Wnuczek i Babcia”, który rozbawił wszystkich do łez. Były również wspólne tańce. Na koniec spotkania młodzież przedstawiła występ nawiązujący do 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.Recytowano wiersze i śpiewano wspólnie pieśni patriotyczne. Na koniec odśpiewano Bogurodzice.

 

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dnia 28 listopada gościliśmy Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ze Świecia na zabawie Andrzejkowej. Wszyscy świetnie się bawili, były tańce, wesołe skecze, wspaniała oprawa muzyczna, którą zapewnił zespół Be Gut a na końcu obiad i słodki poczęstunek.

 

Skip to content