Listopad 2017

LITERACKIE ZADUSZKI

Dnia 3 listopada gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pruszczu na literackich zaduszkach w oparciu o „Dziady”cz.II Adama Mickiewicza . Było: ” Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?”

Dziękujemy bardzo za zaproszenie !

 

AKADEMIA O NIEPODLEGŁOŚCI 

Dnia 22 listopada gościliśmy w naszym domu młodzież gimnazjalną ze Zbrachlina z programem artystycznym poświęconym 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Program przygotowała Pani Anna Skrzat. Mieszkańcy bardzo ciepło przyjęli występ.Młodzież została nagrodzona oklaskami oraz słodkościami, które wręczyła nasza Pani Felicja wraz z Panią dyrektor. Po części artystycznej wszyscy śpiewaliśmy piosenki biesiadne. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

 

 

URODZINY 

Dnia 24 listopada obchodziliśmy Urodziny wszystkich Mieszkańców, którzy urodzili się w miesiącu listopadzie. Jak zwykle był słodki poczęstunek, kawa oraz tańce. Wszystkim Solenizantom życzymy dużo zdrowia!

 

POŻEGNANIE STAŻYSTEK

Dnia 30 listopada swój staż zakończyły nasze Panie Stażystki. Za wszystko serdecznie dziękujemy i życzymy samych przyjemności.

 

ANDRZEJKI

Dnia 30 listopada w naszym domu odbyła się zabawa z okazji Andrzejek. Jak co roku zawitali do nas goście z Domu Pomocy Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo ze Świecia oraz z Domu Pomocy Społecznej z Wysokiej. Były wróżby i tańce oraz konkursy z nagrodami. Atrakcją zabawy był pokaz postaci z bajek i filmów, w którym wzięli udział zarówno Mieszkańcy, Goście oraz Pracownicy. Na wybieg wyszli: „Uciekająca Panna Młoda”, „Uwodzicielska Diablica”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”,”Łaciata krówka”, ” Flap”, „Pszczółka Maja”, „Elza”, „Szef z Gangu Olsena”, „Królewna Śnieżka”, „Baba Jaga”, „Alicja z krainy Czarów”, „Cyganka ze spalonego teatru” i Michał Szpak. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, a na zakończenie zabawy pysznego obiadu, który przygotowała nasza kuchnia. Dziękujemy za przybycie i miłą zabawę wszystkim naszym Gościom.

 

ZAKOŃCZENIE REMONTU I NOWY NAPIS 

Zakończył się remont naszego domu a nowy napis na budynku jest tego uwiecznieniem.

Skip to content