Lipiec 2018

 

„PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”

Lipiec rozpoczął się śpiewająco. Dnia 03 lipca odwiedzili nas aktorzy z Agencji Artystycznej GALANA z Krakowa z programem teatralno-kabaretowym pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Aktorzy przedstawili kilka utworów z zapomnianego już trochę „kabaretu Starszych Panów”. Wszyscy wiemy ale czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy , że piosenka towarzyszy nam przez całe życie. Piosenka uspokaja, pobudza do myślenia, dopinguje, przypomina dawne czasy, kojarzy się z miłością, dzieciństwem, sukcesem, porażką. 

Po wystąpieniu aktorów wszyscy mieli tak dobre humory, że zaczęliśmy wspólnie tańczyć i śpiewać.

 

URODZINY

Dnia 25 lipca obchodziliśmy Urodziny Mieszkańców, którzy urodzili się w miesiącu lipcu. Zaczęliśmy od obiadu w ogrodzie, wyjątkowo w stylu amerykańskim były to hamburgery. Wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy sto lat i złożyliśmy życzenia Solenizantom. Niech wszyscy żyją 100 lat w zdrowiu!

 

„PIOSENKI (NIE)ZAKAZANE”

Lipiec to dla nas bardzo rozśpiewany miesiąc. Po raz kolejny gościliśmy u nas aktorów z Krakowa. Program „(Nie)Zakazane Piosenki” to zbiór wesołych piosenek i tekstów traktujących o różnych aspektach naszego życia. 

 

 

Skip to content