Grudzień 2016

ZAPROSZENIE NA WYSTĘP Z OKAZJI ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ  NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 4 grudnia gościliśmy w Bibliotece w Pruszczu gdzie Mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Gołuszycach wraz z opiekunami i przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pruszczu zaprezentowały program poświęcony 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Występowi towarzyszyła przygotowana przez Bibliotekę wystawa poświęcona drodze Polski do wolności. Gościnnie podczas programu wystąpiła nasza Mieszkanka Alicja Suchorak. Dziękujemy za zaproszenie !

 

URODZINY

13 grudnia obchodziliśmy Urodziny Mieszkańców z miesiąca grudnia. Był słodki poczęstunek i gromkie sto lat. Wszystkim Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!

W dniu Waszych Urodzin.

Dużo zdrówka i miłości,

moc uśmiechu i słodkości,

mało smutku oraz łez

pełni szczęścia jeśli chcesz.

 

WYSTĘP MŁODZIEŻY Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z PRUSZCZA

15 grudnia gościliśmy w naszym domu młodzież z Zespołu Szkół z Pruszcza. Dziękujemy za wspaniały występ, który sprawił nam ogromną radość.

 

WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 20 grudnia gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pruszczu na występie Przedszkolaków. Dziękujemy za zaproszenie!

 

WIGILIA

Dnia 24 grudnia obchodziliśmy tradycyjnie w naszym domu Wigilię. Zaprosiliśmy gości: Pana Starostę Świeckiego Franciszka Koszowskiego – byłego Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin, Pana Zbigniewa Jagła – byłego Przewodniczącego Zgromadzenia Związku Gmin, Pana Wójta Gminy Pruszcz Dariusza Wądołowskiego – obecnego Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin, Panią Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszczu Magdalenę Jaworską, Panią doktor Danutę Jarosz, Księdza Franciszka Kameckiego oraz Księdza Jerzego Mroczyńskiego i Księdza Marka Jażdżewskiego, a także naszego wieloletniego wolontariusza Pana Krzysztofa Pardo, który oddaje dla nas całe swoje serce. Pani dyrektor oraz zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia aby te święta upłynęły w spokoju, radości i zdrowiu oraz aby za rok nikogo nie zabrakło. Kuchnia przygotowała pyszne potrawy, a o nastrój dbały terapeutki i opiekunki naszego domu. Wszystkim z całego serca dziękujemy i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

SYLWESTER  

A ten ostatni dzień w roku spędzaliśmy tak….. 

 
Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. 

Z okazji Nowego Roku życzymy wszystkim  nieprzemijającego szczęścia, wielkiej miłości oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom, a także dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.
Mieszkańcy, Pracownicy i Dyrektor Międzygminnego Ośrodka Opiekuńczego w Pruszczu

 

Skip to content